Sivas Düğün Fotoğrafçısı nasıl online randevu oluşturabilirim

Sivas Düğün Fotoğrafçısı nasıl online randevu oluşturabilirim

Merhaba

Bu yazımızda Sivas Düğün Fotoğrafçısı sayfası üzerinden nasıl rezervasyon oluşturabileceğinizi ve online ödeme yapabileceğinizi anlatacağız.

Sivas Düğün Fotoğrafçısı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Kredi Kartı ile online ve güvenli ödeme yapılmasını destekler. Online ödeme altyapımız İyzico firması tarafından sağlanmaktadır.

İlk yapmanız gereken paketinizi seçmenizdir. Paketinizi seçtikten sonra sepete ekleyip alışverişinize devam ediyorsunuz.

Ödeme noktasına ulaştığınızda genel bilgilerin yer aldığı doldurmanız gereken bir form karşınıza çıkacak. Burada isim soy isim gibi sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekecek.

Daha sonra ise ödeme altyapı sağlayıcının yönlendirildiği sayfaya ulaşacaksınız. Burada kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girerek online rezervasyonunuzu oluşturmuş olacaksınız.

Oldukça kolay ve adım adım ilerleyeceğiniz bu süreç sonrasında belirtmiş olduğunuz telefon numarasından size dönüş sağlanacak ve randevunuz kesinlik kazanacaktır.

Sivas Düğün Fotoğrafçısı güvenli ödeme alt yapısı ile kredi kartı bilgilerinizi asla saklamaz. Kredi kartı bilgileriniz sadece ödeme ekranında hangi banka kartı ise o banka tarafından kontrol altındadır.

www.sivasdugunfotografcisi.com adresinden yapacağınız tüm alışverişlerde eposta ile tüm detaylı bilgiler size gönderilecektir. (fatura, sipariş formu vsgibi)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir