Hediye çeki kampanyamız

Hediye çeki kampanyamız

Merhaba Sivas Düğün Fotoğrafçısı olarak yeni bir ürün girişi yaptık. Sevdiklerinize hediye çeki hediye edin başlığıyla yayına giren ürünümüz çiftler için farklı bir ürün grubu olarak sitemizde yer aldı.

Son günlerde yaşanan enflasyon ve Türk Lirasında yaşanan kayıplar göz önüne alınarak yardımlaşmayı ön plana çıkaran bir kampanya modelini sitemize ekledik.

Bu kampanyada yeni evlenecek veya nişanlanacak çiftler için sevdikleri tarafında çekim hediye edebilecekleri bir sistem geliştirdik. Türkiye aile yapısının en güzel ayrıntılarından birisi olan yardımlaşmayı ön plana çıkaran bu üründe yeni evlenecek kız veya erkek kardeşinizin çekim masraflarına ortak olabilir onların düğün öncesinde ki yüklerini alabilirsiniz.

Hediye çekinde 250-500-750 ve 1000 TL olacak şekilde dört farklı paketten yararlanabilirsiniz.

Üstelik aldığınız herhani paketin yarısını da biz ekleyeceğiz.

Örnek vermek gerekirse 250 TL’lik bir hediye çeki alımında yarısını da biz ekliyoruz ve sevdiklerinize ayırdığınız bütçe 375 TL oluyor.

Fırsatı değerlendirmek isteyen dostlarımız www.sivasdugunfotografcisi.com adresi üzerinden kredi kartına taksitli veya tek çekim olarak siparişlerini oluşturabilirler.

Sivas Düğün Fotoğrafçısı 2023 yılında da yeni evlenecek veya nişanlanacak çiftlerimizin yanında olmaya devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir