Düğün Paketleri Açıklamaları

Düğün Paketleri Açıklamaları

SİVAS DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI

PAKETLERİN DETAYLI AÇIKLAMALARI:

ALBÜM ÇEKİMİ

• Çekimler en beğendiğiniz düğün fotoğraflarının yapıldığı ekipman ile gerçekleştirilir • Dış mekan düğün fotoğraflarında kare adedi, mekan sınırı ve süre hesabı kesinlikle yapmıyoruz. Yani 2 saatliğine anlaştığımız bir çiftin düğününü gerek duyulması halinde 4 saatte yapabiliyoruz. • Çekimlerde binlerce fotoğraf ortaya çıksada albüm için sadece sağlam pozlar kullanılır, kalan fotoğraflar kesinlikle silinmez, cd ortamında çifte teslim edilir. • Kullanılmaya değer tüm pozları seçip dijital olarak daha da iyileştirmenin ardından en iyi hale getirilir ve albüm için baskıya hazır halde bekletilir.

Dijital işlemler: Özenle çekilip hazır hale getirilen pozlarda retouch işlemi, rotuş ve özel efektler kullanılır… İşlemlerin hiç birisi çiftlerin doğallığına asla gölge düşürmez. Klasik türden Photoshop veya ışık kontras gibi basit uygulamalardan ziyade daha detaylandırılmış, retouch ve renk teknikleri bu dijital çalışmada yer alır. • Albüm için seçilmiş tüm fotoğraflar işlenmiş halleriyle yüksek çözünürlüklü olarak dvd’de teslim edilir, bunun yanı sıra tüm fotoğrafların orjinal halleri de yine dvd ortamında çiftlere teslim edilir • Fotoğrafı çekilecek çiftin ön görüşme sonrasında durumuna uygun çekilecek tüm pozlar, mekan ve konsept önceden keşfi  yapılır. Akabinde ise çifte konuyla ilgili olarak detaylı bilgilendirme çalışması gerçekleşir.

 

• PANOROMİK ALBÜMLER

Albümlerin tamamı gerçek panoromik baskılıdır ve VIP kalitededir. RGB baskı moduyla mat kağıda basılan en özel seridir. Albümlerin tamamı deri kaplıdır. Bu set bir adet büyük boy 35×65 albüm, iki adet cep albümünden oluşur.  Albümlerin tasarımı konsepte özel olarak tasarlanır. Tasarım tarafımızca ücretsiz yapılır. Fotoğraflar 15 gün ile 45 gün arası bir sürede hazırlanır. Albüm tasarımı son şekliyle sunulur, onay alındıktan sonra üretime verilir.. Albüm onayı alındıktan sonra 14 gün sürede üretimi hazırlanıp teslim edilir. Büyük ve aile albümünün kapağı ve tüm albüm içleri seçme fotoğraflarınızla özel olarak tasarlanır. Albüm kapak ve iç sayfa tasarımları ücretsizdir.

 

• POSTER (İsteğe bağlı)

50×75 cm 300 DPI baskılı özel poster. Özel mat kağıda baskılıdır. Karton kutuda rulo şeklinde teslim edilir. Baskı kalitesi en ince detayları gösterebilecek nitelikte yüksek çözünürlüklü gerçek fotoğraf baskısıdır. RGB renk modunda basılır.

 

• CANVAS TABLO / İsteğe bağlı

50×75 cm veya 75×100 cm. Birinci kalite özel malzemeye basılır ve yüksek çözünürlüklüdür. Piyasada bulunan düşük kalite baskılı üçüncü kalite canvas tablolardan değildir.  RGB renk modunda basılır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Compare Products
No products were added to compare list
Return to Shop
Full Paket
0 customer review
7.000,00
Evde Nişan Çekimi
0 customer review
1.500,00
Düğün Klibi
0 customer review
2.000,00
Full + Full Paketimiz
0 customer review
15.000,00
30x60 Cm Albümlü Dış Çekim Paketi
0 customer review
5.250,00
Ekonomik Albümlü Dış Çekim Paketi - 2
0 customer review
3.500,00
Ekonomik Albümlü Dış Çekim Paketi -1
0 customer review
2.500,00
Dış Çekim (Dijital Teslim
0 customer review
1.500,00