İlk dans müziği seçimi

İlk dans müziği seçimi

Düğün her insanın en mutlu günüdür. Bu mutluluğu ölümsüzleştirmek ise tamamen sizin elinizde. Günün yoğun ve stresli aşamalarını tamamladıktan sonra salonda gerçekleşecek ilk dans, çiftler için oldukça önemlidir. Çoğu çift, özellikle düğün müziği konusunda tereddütler yaşıyor. Bilmeniz gereken tek şey düğün müziği seçimi tamamen tercihinize kalmıştır. Salona giriş yapacağınız an tüm gözlerin üzerinize çevrileceğini varsayarak etkileyici bir müzik kullanımı oldukça gereklidir.

Eğer düğün ile nikah aynı anda yapılacaksa yani evlilik cüzdanı o an alınacaksa hareketli bir parça tercih etmek sizin için ideal  bir yaklaşım olacaktır. Yöresel şarkılardan eski 45’liklere ve pop şarkılarına kadar geniş bir müzik arşivi sizi bekliyor olacak. Buna ek olarak romantizmi sürekli yaşayacağınız bir parça seçimi de sizi doruk noktasına çıkarabilir, ilk dansınızın hemen ardından misafirlerinizin de eşlik etmesini sağlayabilirsiniz.

Düğün Müzikleri doğru ve etkileyici bir şekilde seçildiği zaman gerek kendiniz gerek misafirleriniz için doğru bir tercih yapmış sayılırsınız. Bunun için ilk şarkı seçiminde dikkat etmeniz gerekir. Çiftler genellikle popüler şarkıları tercih ediyor. Bunun yerine size hitap eden bir şarkı seçimi daha doğru olacaktır. Buna ek olarak zamanınız var ise düğün öncesinde dans provaları yapmak ve müziğin ritmine ayak uydurmak daha mantıklı bir yaklaşım olacaktır. İlk dans müzikleri son derece önemli olduğundan tercihinizi slowdan hareketliye doğru yönlendirebilirsiniz.

Sivas Düğün Fotoğrafçısı ‘nın sizin için hazırlamış olduğu listeye https://soundcloud.com/sivasdugunfotografcisi bu adresten ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir