Düğün Fotoğrafı çekiminde dikkat edilecek hususlar

Düğün Fotoğrafı çekiminde dikkat edilecek hususlar

Sivas Düğün Fotoğrafçısı olarak düğün günü dikkat edilecek bazı hususları sizlerle paylaşmak istiyoruz çünkü;

Aşağıda bahsettiğimiz hususlara önem gösteriyor ve en güzel fotoğrafların ortaya çıkması için dikkat ediyoruz. Aşağıda sıralayacağımız bazı hususları yaşayıp gördüğümüz için tecrübelerimiz sizi uyarmamıza sebep olmuştur.

İşte Sivas Düğün Fotoğrafçısı olarak size sunacağımız uyarılarımızdan bazıları;

Kesinlikle çekime akrabalarınızdan birini götürmeyin.
Düğün günü dikkat edilecek bazı hususlar vardır. Bu hususlara uymanız sizin açınızdan oldukça önemli olacaktır. Yanınızda gelen akrabaların kehanetlerinden kuaföre kadar pek çok alanda yaşayabileceğiniz olumsuzlukları sizler için derledik. Bu olumsuzlukların hepsini gördüğümüz için önceden dikkate almanızı tavsiye ediyoruz.
Akrabalarınızın yanınızda bulunması sürekli “Geç kaldık” gibi lafları duymanıza sebep olabilir. Düğün çekimi öncesinde mutlaka akrabalarınızı bu konuda uyarmanızda fayda olacaktır.

Kuaför saatlerine güvenmeyin;
İkinci dikkat edilmesi gereken husus kuaförler olacaktır. Öyle ki karşılaşabileceğiniz en büyük sorunun başında kuaförler gelmektedir. Sivas Düğün Fotoğrafçısı olarak karşılaştığımız en büyük sorunlardan bir tanesi, randevuların sarkmasıdır. Başka zamanlarda bu randevuların uzaması bir şey ifade etmese de düğün günü randevunun uzaması ve belirtilen saatten çok öte bir zaman da kuaförden ayrılışınız gecikmelerin de meydana gelmesini sağlayacaktır.

Gelin Arabasını geç süsletin;
Gelin arabaları da zira önemli sorunlardan bir tanesidir. Sivas’ta düğünlerde gelin arabaları en büyük hedeflerdir. Süsleme işinin sonraya bırakılmasında fayda olacaktır.

Rahat ayakkabı tercih edin;
Ayaklarınız rahat etsin; çünkü tüm günün yorgunluğunu taşıyacak olan ayaklarınız. Gelinliğin altında ayakkabılarınızın görünmediğini bilin. Bu sebeple yorgunluk hissi fotoğraf çekimlerinde yüzünüze yansımayacaktır. Bunun için spor ayakkabı veya babet giyebilirsiniz. Salona giderken de normal gelin ayakkabınızı giyersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Compare Products
No products were added to compare list
Return to Shop
Full Paket
0 customer review
7.000,00
Evde Nişan Çekimi
0 customer review
1.500,00
Düğün Klibi
0 customer review
2.000,00
Full + Full Paketimiz
0 customer review
15.000,00
30x60 Cm Albümlü Dış Çekim Paketi
0 customer review
5.250,00
Ekonomik Albümlü Dış Çekim Paketi - 2
0 customer review
3.500,00
Ekonomik Albümlü Dış Çekim Paketi -1
0 customer review
2.500,00
Dış Çekim (Dijital Teslim
0 customer review
1.500,00