Blog

Sivas Düğün Fotoğrafçısı şehir dışı çekimleri

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Sivas Düğün Fotoğrafçısı olarak zaman zaman bilgilendirme babında paylaşımlar yapıyoruz. Bizlere gelen önemli sorulara cevap vermeye çalışıyor ve sizlere yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Bugün ki bize gelen soru da şehir dışında çekim yapıp yapmadığımız soruldu. Sorunun yanıtı aslında basit ‘Evet şehir dışında çekimler yapıyoruz’

Read More

Merak edenler için Save the Date çekimleri nedir?

Sivas Düğün Fotoğrafçısı olarak rehber niteliğinde bir bilgi hazırlamaya karar verdik ve siz değerli okurlarımız ile bunu paylaşma ihtiyacı hissettik. Son yılların yükselen trendi olan Save the Date çekimleri nedir? nerede yapılır.. Hangi zaman dilimi ve aralığında gerçekleşir. Sivas’ta Save the Date çekimi yapılır mı ? gibi sorulara yanıt bulabileceksiniz.

Read More

Sivas’ta nişan fotoğrafı çekilirken dikkat edilmesi gereken hususlar

Sivas doğal güzellikleriyle dikkat çeken bir şehir. İnsanları da bir o kadar sıcakkanlı. Özel günler arasında yer alan Nişan gibi organizasyonlarda fotoğraf çekinmek de oldukça doğal bir yaklaşım olacaktır. Sivas Düğün Fotoğrafçısı olarak size rehber niteliğinde bir bilgi hazırladık. Bu bilgide Nişan Fotoğrafları çekilirken dikkat edilmesi gereken hususları ele alacağız.

Read More

Sivas Düğün Fotoğrafçısı 2019 fiyatları

Sivas Düğün Fotoğrafçısı 2019 yılı rezervasyonları başladı. Sivas Düğün Fotoğrafçısı tarafından size sunulan fiyatlar her yıl olduğu gibi bu yıl da yine sizleri üzmeyecek. Düğün, nişan, sünnet çekimlerinin yanı sıra kamera kiralama gibi hizmetlerden de faydalanabileceğiniz 2019 yılı içerisinde rezervasyon yaptıran çiftlere ayrıca poster yerine kanvas hediyesi sunulacak.

Read More

Rose Garden Kır Düğün Salonu

Sivas Düğün Fotoğrafçısı firması olarak 2018 yılında size özel butik çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Sivas’ın ilk ve tek kır düğün salonu konumunda ki Rose Garden Kır Düğün Salonu ile anlaşma sağladık.

Profesyonel olarak video ve fotoğraf çekiminin yanında 2018 yılında salon çekimlerinde drone hava aracı da kullanılacaktır.

Read More

İlkbahar da düğün fotoğrafları çektirecek çiftlere tavsiyeler

Sivas Düğün Fotoğrafçısı, ilk bahar da düğün fotoğrafı çektirecek olan çiftlere yine harika bir deneyim sunuyor. Sivas’ta yoğun geçen kış şartlarının ardından güneş kısmen de olsa yüzünü göstermeye başladı. Ramazan bayramının bu yıl Mayıs ayında başlayacak olması ise düğün yapacak çiftleri tatlı bir telaşa sokmaya başladı. Ramazan öncesi evlilik aktini tamamlamak isteyen çiftler, ilk bahar da düğün yapmaya karar vererek doğru bir tercih yapmaya başladı.

Read More