Sivas Evde nişan ve söz çekimi

Sivas Evde nişan ve söz çekimi

Merhaba;

Sivas Düğün Fotoğrafçısı olarak en güzel anınıza yıllardır eşlik ediyoruz. Binlerce çiftin mutluluğuna şahit olduğumuz bu dönemde Evde Nişan çekimi düşünen çiftlerimiz içinde harika planlar oluşturduk.

Evliliğe ilk adım olan nişan merasimi son zamanlarda gerek evlerde gerekse de organizasyoncularda oldukça popüler hale geldi. Sivas Düğün Fotoğrafçısı olarak bizde evde nişan çekimlerine katılıyor ve çiftlerin mutluluğuna ortak oluyoruz.

Evde nişan çekimi düşünen çiftlerimiz için bazı paketler oluşturduk. Bu paketlerin içeriğinde neler var derseniz kısaca şu şekilde bahsedebiliriz.

Öncelikle evde nişan merasimi başlamadan 1 saat önce size misafir oluyoruz. Hazırlık aşamalarının gerek fotoğrafları gerekse videolarını çekiyoruz. Gelin ve damadın ayrı ayrı ve birlikte pozları, misafirlerin karşılanması, kahve hazırlığı, isteme merasimi ve yüzük takılması gibi bir çok detayı kayda alıyoruz. Daha sonrasında ise bu alınan fotoğraf ve videoları düzenleyerek sizlere sunuyoruz.

Sivas Düğün Fotoğrafçısı evde nişan çekimi süreçleri bu şekilde gerçekleşiyor. Mutluluğa atılan ilk adımda çiftlerimizin yanında olmak içinse online rezervasyonda yüzde 25 indirim sağlıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir