Gizli Kahraman; Gelin Buketi

Gizli Kahraman; Gelin Buketi

Sivas Düğün Fotoğrafçısı olarak bugün sizlere gelin buketlerinin önemini anlatmaya çalışacağız. Gelin damat fotoğraflarında en önemli yardımcılardan birisi gelin buketleridir. Evlilik alışverişi denilince akla gelinlik ve damatlık gelir. Yaşayabileceğiniz en önemli günde gelinliğin ve damatlığın göz kamaştırıcı olması gerekmektedir. Tüm bu hazırlıkların içerisinde bir de fotoğraf olayına kafa yormanız gerekecek. Evliliğin olmazsa olmazları arasında ki Sivas düğün fotoğrafları; bu noktada önemli bir konuyu oluşturuyor. Çekim öncesinde Sivas Düğün Fotoğrafçısı ile çiftler arasında fikir alışverişi başlar. Mekandan aksesuara çekim saatinden hava şartlarına kadar her şey konuşulur. Burada karşılaştığımız konuların başında gelin buketinin gözden kaçtığını anlıyoruz. Boyutu ile kendini belli etmese de Sivas’ta yaptığımız düğün fotoğrafı çekimlerinde bize en çok onun yardımı dokunur. Onun adı Gelin Buketi. Sivas Düğün Fotoğrafçısı olarak profesyonel bir yaklaşıma sahibiz. Gelin buketinin ne kadar önemli olduğunu, gelinin elinde buket olmadığı zaman elleri nasıl tutacağı ve nereye koyacaklarını söyleriz. Bu şekilde çekimler devam etse de gelin buketinin orada olmasını hep isteriz. Kompozisyondan duruşa kadar her alanda karşımıza çıkan gelin buketi ancak yokluğunda kıymeti bilinen aksesuarların başında gelmektedir.
Sivas’ta kullanılan çokça aksesuar olmasına rağmen bizim en çok tercih ettiğimiz gelin buketleri olmaya devam edecek. Balonlar, renkli veya kalpli şemsiye, a4 kağıdın üzerine yazılmış yazılar bulunsa da en önemli detay gelin buketinde ortaya çıkmaktadır.
Gelin buketi çoğu kez hatırlanmaz. Gelinin onu havaya atması ile herkesin hücum ettiği bir obje olsa da Sivas Düğün Fotoğrafçısı olarak biz işimize renk kattığını düşünüyoruz. Bu sebeple Sivas Düğün Fotoğrafçısı olarak en güzel gelin buketini yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir