Sivas’ta mekan seçimi

Sivas’ta mekan seçimi

Sivas’ta bütün hazırlıklar bitirilip düğün günü geldiğinde fotoğraf için mekan seçimine geçilir. İşte bu noktada doğru karar vermek gerekiyor. Sivas Düğün Fotoğrafçısı olarak nerede ve nasıl fotoğraflar çekileceğini iyi biliyoruz. Kişiye göre değişen mekanlarda size özel seçimler yapıp çekimler gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraf çekimlerinin yapılacağı mekan sizin tarzınızın en büyük yansıması olacak. Sivas Düğün Fotoğrafçısı olarak mekan seçiminde rol oynayan en önemli faktörü

Fotoğraf çekimlerinizin yapılacağı mekan sizi ve tarzınızı yansıtır. Bu yüzden çiftin yaşantısı, istekleri, ruh hali hatta normal hayattaki giyim tarzı bile mekan seçiminde rol oynar.  Bu yüzden karşılıklı istişare ederek nasıl bir mekan olması gerektiğine birlikte karar verilmelidir.

Yerinde duramayan bir çift nasıl ki lunapark teklifine evet derse daha sakin pozlardan hoşlanan çiftler ise eski bir konak veya doğal bir ortamı tercih edecektir. Bunun yanı sıra çiftlere uygun olarak eski nostalji bir araba ayrıntıları bozmayan parklar, göl kenarları gibi sade mekanları da önerebilmekteyiz.

Sivas Düğün Fotoğrafçısı’nın kendine has bir tarzı olduğu için herkesin kullandığı alanlardan ziyade daha bakir ve orjinal çekim mekanlarını kullanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir